مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس در دانشگاه
در این مراسم دکتر بهمنیار ضمن یادآوری تقارن محرم و جنگ تحمیلی اظهار داشت؛ جنگ تحمیلی نیز همانند واقعه عاشورا برای حفظ دین و اسلام بوده است و این فرهنگ عاشورایی بوده که هشت سال دفاع مقدس را خلق کرده است.

وی الگوی شهیدان جنگ تحمیلی را امام حسین علیه السلام و شهدای عاشورا دانست و گفت؛ انقلاب ما با خون همین شهیدان بیمه شده است.

مسئول حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران نیز در این مراسم اظهار داشت؛ دشمنان ایران اسلامی که با وجود انقلاب اسلامی از ایران نا امید شده بودند از همان روز بعد انقلاب شروع به دسیسه کردند.
سردار ملکی اعلام کرد: دشمنان انقلاب اسلامی با ایجاد نا امنی و تفرقه در تمام نقاط کشور سعی کردند که این انقلاب نوپا را از بین ببرند که نتوانستند.

مسئول حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران ضمن اشاره به دشمنان بعد از شکست در اوایل انقلاب اسلامی به دنبال نقشه جدیدی بودند، گفت؛ که با بررسی ها صدام را یافتند که شعار حکومت عرب متحد را در سر خود می پروراند و آنها نیز به وی این وعده را دادند.
وی افزود: دشمنان با وعده به صدام از وی خواستند که مالکیت بر رودخانه اروند را برای جنگ تحمیلی بهانه کند.
سردار ملکی ضمن اشاره به اینکه دشمنان انقلاب اسلامی دو چیز را در محاسبات خود فراموش کرده بوند که باعث شکست سنگین آنها شد، اعلام کرد: یکی واقعه عاشورا بود که جوانان ما از آن الگو گرفته بودند و دومی هم ولایت فقیه بود که رهبر و راهنمای ملت در برابر دشمنان ایران اسلامی بوده است.
   1396/7/3 15:21

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
5.1/10 (تعداد آرا 14 نفر )