سامانه اطلاعات پژوهشی استان مازندران راه اندازی شد
پژوهش زيربناي توسعه است
مركز آموزش و پژوهش هاي توسعه و آينده نگري سازمان مديريت و برنامه ريزي مازندران به منظور  نهادينه سازي فرآيند پژوهش در دستگاه هاي اجرايي، گسترش رويكرد پژوهشي در سطوح مختلف تصميم گيري به منظور هزينه كرد منابع استاني بر اساس نتايج پروژه هاي پژوهشي، ايجاد فرصت هاي برابر براي پژوهشگران در انجام فعاليت هاي پژوهشي كيفي و هدفمند و نهادينه سازي زنجيره ثمردهي علم و فناوري (آموزش، پژوهش، فناوري، توليد و تقاضا) در استان ، اقدام به راه اندازي سامانه اطلاعات پژوهشي استان مازندران نموده است.
اين سامانه به گونه اي طراحي شده تا كليه فعاليت ها و شاخص هاي پژوهشي از جمله مشخصات فردي و تحصيلي پژوهشگران، سابقه فعاليت هاي پژوهشي و علمي آنها، مشخصات پروژه هاي پژوهشي خاتمه يافته و درحال اجراي دانشگاه ها، مراكز پژوهشي و دستگاه هاي اجرايي استان و اطلاعات مربوط به فرايند انجام فعاليت هاي پژوهشي در استان ثبت گردد. نصب سيستم گزارش ساز هوشمند و طراحي مناسب فيلدهاي پژوهشي به همت كارشناسان با تجربه پژوهش دفتر آموزش و پژوهش استانداري، اين سامانه را نسبت به ساير بانك هاي اطلاعاتي پژوهشي منحصر به فرد نموده است. اميد است با ايجاد اين سامانه، بستر مناسبي براي ايجاد تعامل ميان دانشگاه ها، مراكز پژوهشي و دستگاه هاي اجرايي و ساماندهي فعاليت هاي پژوهشي در استان فراهم گردد.
قابل ذکر است پژوهشگرانی که تاکنون عضو سامانه نشده اند لازم است جهت دریافت نام کاربری و کلمه رمز عبور خود با مراجعه به معاونت پژوهشی دانشگاه و در اعضای سامانه در صورت داشتن هر گونه ابهام یا سوال، کارشناس پژوهشی (داخلی 2511 شماره) آمادگی پاسخگویی به همه سوالات شما را در خصوص سامانه می‌باشد.
اطلاعات تکمیلی مربوط متعاقباً از طریق سایت دانشگاه و سیستم پیام رسان فرزین اطلاع رسانی می گردد. پیشاپیش از حسن همکاری حضرتعالی سپاسگزاری می گردد.
آدرس سامانه: http://www.bpmz.irپژوهش زيربناي توسعه است
   1396/6/29 10:19

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )